Vali Demirtaş, ‘’Sıfır Atık Projesini’’ Önemsiyoruz
Haber
05 Ekim 2021 - Salı 17:03 Bu haber 918 kez okundu
 
Vali Demirtaş, ‘’Sıfır Atık Projesini’’ Önemsiyoruz
Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mardin Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde ’Sıfır Atık Projesi’’ tanıtım toplantısında konuştu.
Mardin Haberi
Vali Demirtaş, ‘’Sıfır Atık Projesini’’ Önemsiyoruz

Vali Demirtaş burada yaptığı konuşmada; ‘’Valilik olarak tüm birimlerimizle ‘’Sıfır Atık Projesi’’ne her türlü desteği vereceğimizi, Personelimizin farkındalığını artıracak tüm çalışmaları gerçekleştireceğimizi, özellikle ifade etmek istiyorum’’ dedi.

 

Vali Demirtaş Konuşmasının devamında ‘’ Çevre Şehircilik İl Müdürümüz biraz önce çevre kirliliği konusunda bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları anlattı. Biz bu projeyi çok önemsiyoruz. Bu bağlamda proje kapsamında ilgili kurumlar ve şahıslar ile tek tek konuşup, görüşüp toplantılar yapacağız. Turizm ve tarihi kentimiz Mardin'e temiz bir çevre düzeni sağlamak zorundayız. Güzel ve daha yaşanılır temiz bir kent için çalışmalarımız sürüyor’’ diye konuştu.

 

Vali Demirtaş konuşmasının hemen ardından ilgili Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları ile bir toplantı düzenledi. Vali Demirtaş toplantıda projenin tüm ayrıntılarını masaya yatırarak detaylı bilgi aldı.

Kaynak: Editör: Seyfettin EKEN
Etiketler: Vali, Demirtaş,, ‘’Sıfır, Atık, Projesini’’, Önemsiyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı