VALİ DEMİRTAŞ MUHTARLAR İLE GÖRÜŞMEYE DEVAM EDİYOR
Haber
21 Eylül 2021 - Salı 13:18 Bu haber 623 kez okundu
 
VALİ DEMİRTAŞ MUHTARLAR İLE GÖRÜŞMEYE DEVAM EDİYOR
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş merkez ve kırsal mahallelerden gelen muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.
Mardin Haberi
VALİ DEMİRTAŞ MUHTARLAR İLE GÖRÜŞMEYE DEVAM EDİYOR

Mardin Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Abdulselam Er’in de katılım sağladığı toplantıda muhtarlar vatandaşların talep ve isteklerini Vali Demirtaş’a aktardı.

 

Artuklu Alımlı Mahalle Muhtarı Aziz Ceylan, Nusaybin Gırnavaz Mahalle Muhtarı Hüsnü Güler, Girmeli Mahalle Muhtarı Fahrettin Demir ve beraberindekiler mahallelerinin eksiklerini Vali Demirtaş’a iletti.

 

Muhtarları tek tek dinleyen Vali Demirtaş, gerekli gördüğü konular ile alakalı ilgili birimlere eksikliklerin giderilmesi talimatını verdi.

 

Her ilçeye eşit şekilde hizmet götürdüklerini dile getiren Vali Demirtaş; “Vatandaş odaklı hizmet üretmeyi kendimize ilke edindik. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlimizde istihdamı artırmaya yönelik ekiplerimiz durmadan proje üretmeye devam ediyor. Tarım ve hayvancılık ile uğraşan üretici kardeşlerimize destek projeleri üzerinde çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımızın bizlere birebir ilettiği ve muhtarlarımız üzerinden gelen taleplere imkânlarımız dâhilinde ivedilikle çözümler üretiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, DEMİRTAŞ, MUHTARLAR, İLE, GÖRÜŞMEYE, DEVAM, EDİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı