VALİ DEMİRTAŞ, 3 İLÇENİN MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ
Haber
27 Eylül 2021 - Pazartesi 19:26 Bu haber 766 kez okundu
 
VALİ DEMİRTAŞ, 3 İLÇENİN MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş Artuklu, Derik ve Mazıdağı’ndan gelen mahalle muhtarları ile görüştü.
Mardin Haberi
VALİ DEMİRTAŞ, 3 İLÇENİN MUHTARLARI İLE GÖRÜŞTÜ

Mardin Büyükşehir Belediyesi salonunda ve makam odasında ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarlarını ağırlayan Vali Demirtaş, Mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek sorun ve taleplerine çözüm bulmaya devam ediyor.

 

Muhtarlar üzerinden gelen vatandaşların taleplerini not alan Vali Demirtaş, muhtarlardan vatandaşlara selam söylemelerini rica ederek en kıs zamanda taleplerinin karşılık bulacağını belirtti.

 

Vali Demirtaş Derik İlçesinden gelen Muhtarlar Dernek Başkanı Lokman Tekin, Üçkuyu Mah. Muhtarı Abdurrahman Ekinci, Aşağı Mezra  Mah. Muhtarı Hakan Aydın, Göktaş Mah. Muhtarı Barış Yaşar, Alagöz Mah. Muhtarı Nebahat Denk, Dumluca Mah. Muhtarı Sami Durmaz, Şerefli Mah. Muhtarı Doğan Çelik, Çukursu Mah. Muhtarı Faruk Kılıç, Akıncılar Mah. Muhtarı Serhan Doğan, Hisaraltı Mah. Muhtarı, Vahit Aslan, Burç Mah. Muhtarı Hüsamettin Tatlı ve Bozbayır Mah. Muhtarı Hamdullah Temelli’nin yol talebine olumlu karşılık verdi.

 

Mardin Muhtarlar Dernek Başkanı İsa Dal ve beraberindeki Muhtarların su ve aydınlatma talepleri için de gerekli birimlere talimat veren Vali Demirtaş, Mazıdağı tarlacık Mah. Muhtarı Vahit Çakar ile de görüşerek;

“On ilçemize de de eşit şekilde hizmet götürmeye çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarıma verdiğim talimatlar gereği tüm kırsal mahallelerimizi gezerek eksiklikleri belirleyip o yönde çalışmalarımızı başlatıyoruz. Vatandaş odaklı hizmet üretmeyi kendimize ilke edindik. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın taleplerini önemseyerek bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mardinli hemşerilerim en iyi hizmeti hak ediyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, DEMİRTAŞ,, 3, İLÇENİN, MUHTARLARI, İLE, GÖRÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı