NUSAYBİN’Lİ İŞ ADAMINDAN ÖĞRENCİLERE YARDIM.
Haber
01 Ocak 2020 - Çarşamba 12:21 Bu haber 1170 kez okundu
 
NUSAYBİN’Lİ İŞ ADAMINDAN ÖĞRENCİLERE YARDIM.
Maddi durumu olmayan 400 öğrenciye giyim ve ayakkabı yardımı yapıldı.
Mardin Haberi
NUSAYBİN’Lİ İŞ ADAMINDAN ÖĞRENCİLERE YARDIM.

Nusaybin’de faaliyet gösteren ve hayırseverliği ile bilinen NUSDOĞAN KUYUMCULUK Sahibi Kemal DOĞAN, yardıma muhtaç öğrencilere elini uzattı.
İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne müracaatta bulunup yardıma muhtaç öğrencilerin tespit edilmesini istedi. Yapılan çalışmanın ardından İş adamı Kemal DOĞAN, farklı okullarda eğitim gören 400 öğrenci için kışlık giyim ve ayakkabı hazırlattı.
Kaymakam Bükent PEKDEMİR İlkokulunda teslim alınan malzemeler burada daha önce tespit edilen okullarda eğitim gören öğrencilere ulaştırılmak üzere kısımlara ayrıldı.
Teslim töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit ÇETİN, Şube Müdürleri Abdurrahman KELEŞ ve Abdulgani AK Okul müdürü Hakkı KORKUT ve İş adamı Kemal DOĞAN hazır bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit ÇETİN yaptığı konuşmada ‘’Bu tür yardımlar bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor,  öğrencilerimizin gözlerindeki parıltıyı görmeniz gerek, bu dünyalara bedeldir. Bu sebeple İş adamı sayın Kemal DOĞAN’a teşekkür ederim .’’ Dedi.
Nusadoğan Kuyumculuk sahibi Kemal DOĞAN ise ‘’ Çocuklar bizim geleceğimiz, eğitim camiamız onları yarına hazırlarken, bizlerde bir damla destek olmak adına bunu planlayıp gerçekleştirdik. Dilerim bu adım diğer iş insanlarımıza bir örnek bir vesile olur ve onlarda geleceğimiz olan çocuklarımıza bir nebzede olsa yardımlarda bulunur.  Bizlere bu konuda yardımcı olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit ÇETİN ve eğitim camiasına teşekkür ederiz.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: NUSAYBİN’Lİ, İŞ, ADAMINDAN, ÖĞRENCİLERE, YARDIM.,
Yorumlar
Haber Yazılımı