HÜDA PAR Belde Belediyesi Suya Zam Yapmama Kararı Aldı
Haber
08 Ocak 2022 - Cumartesi 20:46 Bu haber 617 kez okundu
 
HÜDA PAR Belde Belediyesi Suya Zam Yapmama Kararı Aldı
Batman Gercüş'e bağlı HÜDA PAR Kayapınar Belde Belediyesi Başkanı Samir Özhan, 2022 yılı itibariyle halkın temel ihtiyacı olan içme suyuna zam yapmama kararı aldı.
Gündem Haberi
HÜDA PAR Belde Belediyesi Suya Zam Yapmama Kararı Aldı

Kayapınar Belde Belediyesi 2022 yılı olağan meclis toplantısı Kayapınar Belde Belediyesi Başkanı Samir Özhan başkanlığında gerçekleşti.

 

Toplantıda enflasyonda yaşanan artışa ve zamlara inat belediye meclisinin ortak kararıyla 2022 yılında suya zam yapmama kararı aldıklarını söyleyen Başkan Özhan, her zaman olduğu gibi bu sıkıntılı süreçte de halkın yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Kayapınar Belde Belediyesi Başkanı Samir Özhan, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2022 ilk meclis toplantımızı yaptık. Bu toplantıda aldığımız en önemli kararlardan bir tanesi bu dönemde her ürüne art arda gelen zamlara inat Kayapınar Belediyesi olarak halkımızın yanında olmaya karar verdik. Enflasyona ve zamlara inat beldede içme suyuna zam yapmama kararı alarak halkımız eski fiyattan vermeye devam ederek halkın yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kararı mecliste bulunan HÜDA PAR, Ak Parti ve Büyük Birlik Partisi meclis üyeleriyle beraber aldık.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Seyfettin EKEN
Etiketler: HÜDA, PAR, Belde, Belediyesi, Suya, Zam, Yapmama, Kararı, Aldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı