Gençlere Nasihat, Esnafa Pratik Hizmet Sözü
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 13:28 Bu haber 207 kez okundu
 
Gençlere Nasihat, Esnafa Pratik Hizmet Sözü
AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun haftanın her günü gerçekleştirerek gelenek haline getirdiği vatandaş buluşmalarında ilgi çekici tablolar yaşanmaya devam ediliyor.
Diyarbakır Haberi
Gençlere Nasihat, Esnafa Pratik Hizmet Sözü

Göçmenler Caddesi’nde bir berber dükkânına giren Başkan Beyoğlu, burada bulunan gençlerle memleketin sorunları ve durumu hakkında sohbet gerçekleştirdi.

 

Ülkede yaşanan sorunların geçici olduğunu, Türkiye’nin kalkınmasını ve büyümesini istemeyen odakların çeşitli yollarla saldırdığını anlatan Beyoğlu, tarihten örnekler vererek bu kritik süreçte devletin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durmak gerektiğini söyledi. Ülkenin aydınlık geleceği için gençlere büyük iş düştüğünü ifade eden Beyoğlu, çeşitli konularda nasihatlarda bulunarak dikkatle dinlediği gençlerin olgun davranışlarından feyz aldığını kaydetti.

 

“ORASI SİZİN EVİNİZ” DİYEREK SORUNU OLAN VATANDAŞLARI BELEDİYEYE DAVET ETTİ

 

Cadde üzerinde bulunan esnaflar Beyoğlu’nu çay içmeye davet ederek ortaya koyduğu gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliği anlayışından dolayı teşekkür etti. Esnafın talep ettiği hizmetleri pratik ve çözüm odaklı yöntemlerle en kısa zamanda yerine getireceklerine dair söz veren Başkan Beyoğlu, çeşitli konularla ilgili talepleri olan vatandaşları da yardımcı olmak üzere belediyeye davet etti. Başkan Beyoğlu, maddi durumunun iyi olmadığını dile getiren yaşlı bir kadınla da bir süre sohbet edip ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacaklarını dile getirdikten sonra belediyeye ait araçla kadının evine bırakılmasını sağladı.

Kaynak: Editör: Seyfettin EKEN
Etiketler: Gençlere, Nasihat,, Esnafa, Pratik, Hizmet, Sözü,
Yorumlar
Haber Yazılımı