Gazi Yaşargil’de Personele Moral Ve Motivasyon Etkinliği
Haber
05 Kasım 2021 - Cuma 14:43 Bu haber 1553 kez okundu
 
Gazi Yaşargil’de Personele Moral Ve Motivasyon Etkinliği
Diyarbakır SBÜ Gazi Yaşarrgil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Muhammet Asena tarafından çalışan personellere yönelik moral ve motivasyon günü etkinliği düzenlendi.
Sağlık Haberi
Gazi Yaşargil’de Personele Moral Ve Motivasyon Etkinliği

Dün mesai sonrası hastanede düzenlenen tarafından SBÜ Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Muhammet Asena tarafından hastane konferans salonunda tüm sağlık çalışanlarına yönelik moral ve motivasyon günü etkinliği düzenlendi.

 

Tüm sağlık çalışanlarının davet edildiği etkinlikte tüm davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

Etkinliğin müzik dinletisine Halk Eğitim Merkezi sanatçıları davet edilerek hastane personellerinin çalmış olduğu yöresel müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirmesi sağlandı.

 

 

Program açılışında konuşan Hastane Başhekimi Doç. Dr. Muhammet Asena, zaman zaman bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini, vatandaşlarımıza daha iyi hizmet etmek için, personellerimizin moral ve motivasyonlarını sürekli yüksek tutacağını, bu minvalde Diyarbakır için daha iyi hizmet anlamında ne gerekiyorsa Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak her zaman hazır olacaklarını belirtti.

 

 

Program müzisyenlere teşekkür plaketi ve çiçek takdim edilerek sona erdi.

 

HABER: SEYFETTİN EKEN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gazi, Yaşargil’de, Personele, Moral, Ve, Motivasyon, Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı