EYYÜBİYE BELEDİYESİ'NDEN İŞSİZ GENÇLERE MÜJDE
Haber
28 Ağustos 2021 - Cumartesi 22:14 Bu haber 571 kez okundu
 
EYYÜBİYE BELEDİYESİ'NDEN İŞSİZ GENÇLERE MÜJDE
Eyyübiye Belediyesi, Şanlıurfa Valiliği koordinesinde gerçekleştirilen istihdam seferberliği programı kapsamında, yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak fabrika için ihale ilanına çıktı.
Şanlıurfa Haberi
EYYÜBİYE BELEDİYESİ'NDEN İŞSİZ GENÇLERE MÜJDE

Eyyübiye Belediyesi kentteki işsizliği azaltmak, işsiz gençlere iş alanı açmak için düğmeye bastı. Şanlıurfa Valiliği koordinesinde gerçekleştirilen istihdam seferberliği programı kapsamında, yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak fabrika için ihale ilanına çıktı. 

 

Genç nüfusun en fazla olduğu bölgelerin başında gelen Eyyübiye’de, belediye yüzlerce kişiye istihdam sağlayacak ayakkabı fabrikası için ihale ilanına çıktı. Eyyübiye Belediyesi, Şanlıurfa Valiliği ve Organize Sanayi Müdürlüğü işbirliğiyle belediyenin öz kaynaklarıyla kurulacak olan fabrika için ilk adım atılıyor. Fabrika 5 bin 171 metre kare alanın 3 bin 608 metre karelik kapalı alanında inşa edilecek alan kompleks bir tesis olarak inşa edilecek.

 

İHALE 13 EYLÜL'DE

 

13 Eylül’de ihalesi yapılacak olan ve fabrikayla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaparak vatandaşlara müjdeyi veren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş,” İstihdam seferberliğimiz devam ediyor. Öz kaynaklarla yapılacak fabrikanın ihale ilanına çıkıldı. İnşallah kısa süre içinde yapım çalışmalarını başlatıp, hizmete sunacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu oldun” dedi.

Kaynak: (AJANS URFA ) - AJANS URFA Editör:
Etiketler: EYYÜBİYE, BELEDİYESİ'NDEN, İŞSİZ, GENÇLERE, MÜJDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı