DARGEÇİT’TE SICAK ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Haber
29 Aralık 2021 - Çarşamba 13:26 Bu haber 711 kez okundu
 
DARGEÇİT’TE SICAK ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Dargeçit Belediyesi altyapı çalışmaları sırasında deforme olan yollarda asfalt yama çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor.
- Haberi
DARGEÇİT’TE SICAK ASFALT YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İlçe genelinde başlanan asfalt yama çalışmalarını yerinde inceledi.Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, ekiplerin ilçe genelinde başlatılan üst yapı çalışmaları kapsamında altyapı çalışmaları nedeniyle hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını yoğunlaştırdığını aktardı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Aksoy, “İlçemizin her yerinde planlı bir şekilde, vatandaşımızın memnuniyetini ön planda olacak şekilde çalışmaları sürdürüyoruz. Üst yapıda  çözüm bekleyen sorunları bir bir gideriyoruz.Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler, İlçe merkezinde altyapı çalışmaları nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda meydana gelen yollardaki bozulmaları yama asfalt ile kapatarak hizmete sunuyor. Vatandaşlarımızın ulaşım konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmaması için çaba gösteriyoruz. İlçemizin muhtelif bölgelerindeasfalt yamayaparak bu yöndeki çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Süleyman TUNÇ
Etiketler: DARGEÇİT’TE, SICAK, ASFALT, YAMA, ÇALIŞMALARI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı