Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkan Şahin ile görüştü
Haber
29 Aralık 2021 - Çarşamba 14:51 Bu haber 1097 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkan Şahin ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin Midyat’ta yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili bilgi verdi.
Gündem Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkan Şahin ile görüştü

Cumhurbaşkanlığı AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılım sağlayan 21.Dönem Mardin Milletvekili/Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, son oturumuna katılım sağlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Belediye Başkanı Veysi Şahin, görüşmede Midyat Belediyesi tarafından hizmete sunulan yatırımlar ve hayata geçirilecek projeler hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bilgilendirdi.

Belediye Başkanı Veysi Şahin,yapılan görüşme ile ilgili yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle onurlandırdığı, AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantımızın son oturumuna katılım sağladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Bakanlarımızla ilçemiz Midyat’ta devam eden ve yapılması planlanan projeler ile ilgili istişarelerde bulunduk. Toplantımızın hayırla vesile olmasını temenni eder, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a göstermiş oldukları yakın ilgi, alakalarından dolayı şahsım ve Midyat Halkı adına şükranlarımı sunarım.” ifadelerini kullandı.

 

Yapılan görüşmenin ardından, Başkan Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, torunları ile birlikte çekilmiş ve halı üzerine işlenmiş tablo takdim etti.

Kaynak: Editör: Süleyman TUNÇ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, Başkan, Şahin, ile, görüştü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı