CHP’den Çınar’a Çıkarma
Haber
14 Kasım 2021 - Pazar 23:09 Bu haber 2527 kez okundu
 
CHP’den Çınar’a Çıkarma
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır İl örgütü ve yönetim kurulu üyeleri Çınar ilçesine bağlı Aşağı Konak köyüne çıkarma yaptı.
Diyarbakır Haberi
CHP’den Çınar’a Çıkarma

Aşağı Konak Köyüne ziyarete giden CHP il yöneticileri ile Çınar ilçe teşkilatı burada 50 üyenin CHP’ye katılmalarını sağladı.

 

Göreve geldiği günden beri sürekli sahada ve halkın içinde olduklarını belirten CHP Diyarbakır İl Başkanı Gönül Özel, bu hafta sonunu Çınar’a ayırdıklarını ve Aşağı Konak Köyüne gerçekleştirdikleri ziyarette köydeki 50 kişinin partilerine geçtiğini söyledi.

 

Partiye yeni katılan üyelere rozetlerini CHP Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkanı Rotinda Murat Ertekin ile Başkan Özel taktı.

 

“GÜN GEÇTİKÇE PARTİMİZ DAHA DA BÜYÜYOR”

 

Köydeki vatandaşlarla bir süre istişare eden Başkan Özel, burada yaptığı açıklamada; “Diyarbakır’ımızın Çınar İlçesi Aşağı Konak Köyü’nü ziyaret ettik. Aşağı Konak Köyü halkımız ile buluştuk. Köy sakinlerimiz 50 yeni üye ile aramıza katıldı. Kendilerine hoş geldiniz diyoruz. İl örgütümüz ve Çınar İlçe teşkilatımız ile birlikte köyümüzde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını ilettik. Partimiz gün geçtikçe büyüyor. Üyeliklerimizi yaptık. Ekonomik çöküşün önü alınamıyor. Vatandaşımızın sesi olmaya devam ediyoruz. Gün saat gözetmeksizin çalışıyoruz. Her zaman çalışacağız. Bu halk kimsesiz değil!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Seyfettin EKEN
Etiketler: CHP’den, Çınar’a, Çıkarma,
Yorumlar
Haber Yazılımı