Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen’i Kabul Etti
Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 00:43 Bu haber 1053 kez okundu
 
Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen’i Kabul Etti
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sınırlı Sorumlu Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
Midyat Haberi
Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen’i Kabul Etti

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sınırlı Sorumlu Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ve kooperatiflerinin yöneticilerini makamında kabul etti.

 

Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Veysi Şahin, ‘’Biz esnafımızı seviyoruz. Vatandaş memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Hepimiz bu şehrin insanıyız. Esnafların çevreyi rahatsız etmeleri ve bir arada toplanmalarının çok önemlidir. Belediye olarak vatandaşımız ve esnafımızın mağdur olmaması için destek veriyoruz. Esnafımızın sorunlarını çözmek için her zaman her yerde elimizden geleni yapacağız" dedi.

 

Kooperatif Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen, Kooperatifin kurulması sürecinde kendilerine verdiği destek nedeniyle Başkan Şahin'e teşekkür ederek, son çalışmalar hakkında ve sitesi hakkında bilgi verdi.

Kaynak: Editör: Seyfettin EKEN
Etiketler: Başkan, Şahin,, Kooperatif, Başkanı, Yeşilmen’i, Kabul, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı