Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu İlk Toplantısını Yaptı
Haber
22 Kasım 2021 - Pazartesi 12:18 Bu haber 1469 kez okundu
 
Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu İlk Toplantısını Yaptı
20 - 21 Kasım 2021 Tarihleri arasında Ankara da yapılan Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Gürsel Çolakoğlu, yönetim kurulu ve yan kurullara seçilen kurul üyeleri ile birlikte bir araya geldi.
Diyarbakır Haberi
Atıcılık Ve Avcılık Federasyonu İlk Toplantısını Yaptı

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu seçimini kazanan Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Gürsel Çolakoğlu seçimin ardından yönetim kurulu ve yan Kurullarına seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilkini gerçekleştirdi...

 

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Gürsel Çolakoğlu, Havalı ve Ateş silahlar Asbaşkanı Kadri Akgün, Trap Skeet As Başkanı Melis Giraud ve Avcılık Asbaşkanı Murat Boyacıoglu ve yan kurul yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Gürsel Çolakoğlu toplantı konuşmasında yeni yönetim kuruluna ve yan kurulu yönetim kurullarına seçilen arkadaşlarına teşekkür ederek başladı.

 

 

Çolakoğlu; “Yeni yönetimi ve yan kurul yönetim kurumlarımızı genel olarak genç dinamik ve aktif sahada olan arkadaşlardan kurulu bir ekip olarak seçtik. Seçim süreci bitti geride kaldı. Biz artık bunları düşünmemiz lazım yeni yönetim olarak bizim asıl hedefimiz var. Bilindiği gibi 2020 Tokyo’da yapılan Cumhuriyet tarihinde ilk kez Havalı silah Atıcılıkta Olimpiyatlarda ülkemizi temsil eden Ömer Akgün kardeşimiz ile gittik. Ancak çok ufak bir puan fark ile olimpiyatlarda dördüncü olarak tamamladık. Bundan sonra asil hedefimiz 2024 yılı olimpiyatlarda odaklanmak. Ve burada sporcular götürmek ve madalya ya da madalyalar almak olmalı tekrardan ilk toplantımıza hoş geldiniz hepimiz spor için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız Atıcılık spora gönül veren biri olarak elimizdeki değerlerimize sahip çıkalım” dedi.

Kaynak: Editör: Seyfettin EKEN
Etiketler: Atıcılık, Ve, Avcılık, Federasyonu, İlk, Toplantısını, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı