Midyat Doğuş Gazetesi
Astroloji

 

 

 
Akrep (28.10.2021)
Sosyal medya ya da dijital işlerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Ev, aile ve yuva yaşamınızla ilgili bazı değişiklikler ani bir şekilde önünüze gelebilir. Eski hataları yapmadığınız gibi artık değişme yönünde de büyük bir istek içindesiniz. Yenilikler size iyi gelecektir.
 
Aslan (28.10.2021)
Yeni bir iş başvurusu ya da yeni bir iş birliği bugün gündeminize gelebilir. Ortaklı konular ya da hukuksal konular sizleri yeni bir döneme götürecek. Bir yanınız endişeler içinde olsa da diğer yanınızdaki huzur sizin harekete geçmeniz için yeterli olacaktır.
 
Balık (28.10.2021)
Yeni bir teklif alabilirsiniz. Geçmişte sizi yaralayan konularda önemli bir haklılık kazanıyorsunuz. Gizli olan konuların ortaya dökülebileceği bugün duyduklarınız karşısında bir kez daha insanlara şans vermiş olmanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinde dengeler değişebilir.
 
Başak (28.10.2021)
Kazanma biçiminiz ve sorumluluklarınız değişim gösteriyor. Finansal anlamda yeni bir dönemin açılışı olabilir farklı bir kariyer öyküsüne doğru yol alabilirsiniz. Kazancınızın ve sorumluluklarınızın artacağı bugünlerde fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
 
Boğa (28.10.2021)
Çevrenizdeki insanların ne yapacağını söylemekten vazgeçin. Hayatınızdaki kişinin eksik yönlerini görmeniz ve bunu büyütmeden karşı tarafa aktarmanız sizi ilişkinizde eleştiren bir taraf gibi gösterebilir. Özel yaşamla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.
 
İkizler (28.10.2021)
Sosyal çevrenizden araştırdığınız bir konu ile ilgili önemli yardımlar alabilirsiniz. Uzun süredir kendi içinizde büyüttüğünüz yalnızlık duygusu bugünlerde yaşadığınız yoğunluk nedeniyle kapanabilir. İşlerinizdeki bazı aksilikler bugün çözüme kavuşacaktır.
 
Koç (28.10.2021)
İşleriniz veya sorumluluklarınız arka arkaya gelmiş sizleri yormuş olabilir. Ne yöne gideceğinizin kararını veriyorsunuz. Kendinizden emin harika bir döneme başlıyorsunuz. Evinizle işiniz arasındaki mesafe sizi yoruyor. Kendinize yeni bir düzen getirmek için bugün girişimlerde bulunabilirsiniz.
 
Kova (28.10.2021)
Üstünüze gereğinden fazla aldığınız sorumlulukları artık kabul etmiyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi alıngan ve abartılı derecede her şeyi gözünde büyüten bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Ancak bugün karşınıza gelen fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz.
 
Oğlak (28.10.2021)
Hayatın içinde artık gerçekleri daha net görüyorsunuz. Özgürlüğünüzü her zamankinden daha fazla sorguluyorsunuz. Çalışma hayatınızla ilgili yeni seyahat planları var olan programımızda birtakım değişiklikler yapmanızı gerektirebilir.
 
Terazi (28.10.2021)
Duygusal olarak kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Kendinize acımaktan vazgeçin. Sizler kendi sınırlarınızı çizmediğiniz için bugün bu huzursuzluğu yaşıyorsunuz. Kardeşleriniz ile ilgili konular bir anda gündemi değiştirebilir
 
Yay (28.10.2021)
Parasal konularda bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Aşk hayatınızla ilgili yeni bir karar alabilir ve uzun süreli bir ilişkinize ara verebilirsiniz. Karşı tarafın kıskançlıkları ve sizin yaptığınız fedakarlıkları görmemesi kendi kabuğunuza çekilmenize yol açmasın.
 
Yengeç (28.10.2021)
Hayatınızda var olan düzeni değiştirme fikriniz her ne kadar zor olsa da bazı durumların sizin hissettiğiniz gibi olumsuz sonuçlar doğurmadığını göreceksiniz. Bu değişime bugün çok sıcak bakıyor olacaksınız. Kendi içinizde bazı şeyleri yeniden şekillendiriyorsunuz.

 

 

 

Haber Yazılımı